This Blog is also available as an RSS Feed

Все статьи

Кваснєвський закликає Україну активніше співпрацювати з ЄС

Колишній Президент Польщі Олександр Кваснєвський вважає, що Україна має вести більш активну політику щодо євроінтеграції.

"Україна повинна проявляти більше активності в Брюсселі й більше розмовляти з 27 членами ЄС", - вважає він. "Якщо ми буде більше разом з Україною, балканськими країнами й Туреччиною, то це піде на користь всім", - стверджує Кваснєвський.

На його екс-Президента, Україна безумовно є європейською країною.

"Коли ми говоримо про європейську традицію й історію, то Україна завжди була тут з нами й вона навіть створювала європейську культуру, європейське мислення, релігію", - говорить він. Як повідомлялося, у вересні 2007 року Кваснєвський заявляв, що Україна через політичну кризу втратила багато часу в переговорах з Європейським Союзом.

Втім, деякі експерти в Україні пов’язують подібні заяви польських політиків із прагненням Польщі поширити на територію України норми реституції, що працюють сьогодні в ЄС. Адже тоді український уряд буде змушений підкоритися нормам загального законодавства ЄС, що вимагає повертати майно депортованих та репресованих громадян їхнім нащадкам. У регіонах Західної України може початись чимало судових процесів, пов’язаних з поверненням польським громадянам об’єктів нерухомості, що належали їхнім дідам та прадідам.

 User Comments & Reviews: 0 Comment(s)

Combine Flights?