This Blog is also available as an RSS Feed

Все статьи

Прем'єр Тимошенко вважає питання вступу України до НАТО неактуальним

Юлія Тимошенко вважає, що сьогодні необхідно припинити розмови про вступ до НАТО та зосередитись на важливіших для українців речах.

"Я хотіла б, щоб зараз ми припинили розмову на цю тему і зайнялися тими справами, які людям сьогодні безпосередньо в їхньому повсякденному житті цікаві, без яких вони жити не можуть, а не постійно ділити Україну навпіл", - сказала Тимошенко в ефірі телеканалу «Інтер» в неділю увечері, відповідаючи на питання про свою позицію щодо членства України в НАТО. Прем'єр-міністр підкреслила, що необхідно провести "широку дискусію" в суспільстві з питання НАТО, з'ясувати всі складові вступу України до Альянсу, а також всіх питань приєднання України до колективних систем безпеки взагалі, після чого провести всеукраїнський референдум."І після цього ще ухвалити рішення, в яку колективну систему безпеки вступатиме Україна", - сказала Тимошенко. Нагадаємо, що напередодні міністр закордонних справ України Огризко офіційно подав листа від Президента Ющенко на адресу Генсека НАТО Яапа де Хооп Схеффера. У зверненні перших осіб держави мовиться, що Україна розраховує на приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО під час саміту Україна-НАТО в Бухаресті в квітні 2008 року.

У відповідь на це Росія пообіцяла вдатися до відповідних заходів, як політичних та економічних, у разі вступу України до НАТО. (Кореспондент)

 User Comments & Reviews: 0 Comment(s)

Combine Flights?